Telefon: +420 572 501 497
Sleduj nás:

Umíte oslovit nové zákazníky?

Určitě jste na internetu viděli řadu reklam. A jistě už vás někdy napadlo, že byste svoji firmu mohli také propagovat na internetu pomocí reklam. Ale možná nevíte jak a možná ani nevíte, kde začít. Rozhodně byste neměli vynechat službu Google AdWords a její širokou síť webů, na kterých se vaše reklamy mohou zobrazovat.

Co AdWords vlastně umí

Google AdWords je silnou platformou, která vám umožní mít své reklamy nejen ve vyhledávání Google, ale také na spoustě dalších webů. Objevit se tak mohou například na YouTube, nebo řadě zahraničních i českých webů. AdWords taktéž umožňuje vytvářet reklamní kampaně pro mobilní telefony a tablety, tudíž zacílení je opravdu bohaté.

Vytvářejte reklamní kampaně

Stačí začít první reklamní kampaní, které které uděláte reklamní sestavu a vytvoříte vlastní reklamy. Nastavíte cílení na určitou oblast (Můžete dát Českou republiku, nebo Zlínský kraj, či přímo město), zacílit můžete na muže či ženy, vybrat můžete i jejich věk. Možností je spousta a vy můžete opravdu detailně navolit, komu budete reklamy zobrazovat.

Vyhledávací a Obsahová síť

Své reklamy již máte připraveny a stačí je vypustit do světa. Můžete si vybrat – ve Vyhledávací síti se budou reklamy zobrazovat přímo ve vyhledávání, v Obsahové síti se budou zobrazovat na partnerských webech z Česka i zahraničí a nebo si můžete zvolit zlatou střední cestu a zobrazovat všude. Je jen na vás, kde necháte své reklamy vidět.

Vyzkoušejte remarketing, stojí za to

Možná jste to slovíčko už slyšeli – remarketing. Remarketing je opravdu šikovný a pomůže vám zacílit vaše reklamy na lidi, kteří už vaše stránky navštívili. Ptáte se jak? Stačí používat Google Analytics, který se po drobné úpravě bude chovat jako značka pro remarketing a pozná, kdo už na vašich stránkách byl. Těm pak bude nabízet vaši připravenou reklamní kampaň, takže pokud k vám někdo na stránky přišel v rychlosti, může se na ně snadno vrátit a dokončit co chtěl, protože uvidí reklamy na váš web.

Platíte jen za výsledky

Služba Google AdWords je zdarma a platíte za ni pouze tehdy, když na vaši reklamu někdo klikne, nebo vám někdo zavolá. Platíte tak jen za to, co opravdu funguje.

Závěrem

Google AdWords je zajímavá služba, která vám pomůže nabízet své produkty a zviditelnit vaši firmu a webové stránky. Cílit můžete na řadu lidí a to nejen z České republiky, ale také ze zahraničí.


Zaujala vás služba Google AdWords, ale nevíte si s ní rady? Kontaktujte nás a my vám pomůžeme s vaší reklamou.

Chcete mít také nový web? Napište nám

Kontakt
  • Adresa: MACHIN.CZ s.r.o.
    Tyršovo nám. 440
    686 01 Uherské Hradiště
  • Telefon: +420 572 501 497
  • Email: machin@machin.cz
Napište nám

Najdete nás na Facebooku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím