Telefon: +420 572 501 497
Sleduj nás:

Umíte využít Nákupů Google?

Na Google.cz můžete snadno vyhledávat to, co aktuálně potřebujete. S Google Analytics můžete sledovat náštěvnost svých webů a s Google AdWords můžete vytvářet reklamní kampaně a používat remarketing. Víte ale, že existuje služba Nákupy Google, která umí posunout remarketing na novou úroveň?

Objevte nové zákazníky

S Nákupy Google můžete velice snadno získat nové zákazníky. Stačí se zaregistrovat do Google Merchants Center, kde zadáte přístup k seznamu vašich výrobků a ten se pak bude automaticky aktualizovat. Vaše produkty se tak načtou a začnou se zobrazovat nejen ve vyhledávání Google, ale i na stránce google.cz/nakupy a samozřejmostí je, že je uvidí i lidé ve svých chytrých telefonech a tabletech.

Zákazníkům je v reklamě zobrazen obrázek produktu, jeho cena a název vašeho produktu. A za zobrazení samozřejmě neplatíte; pouze za to, když je na reklamu kliknuto a zákazník se dostane na vaše webové stránky.

Vytvořte strategii kampaně

V každé kampani můžete sledovat její výkon, upravovat rozpočet a vlastní nastavení. Můžete tak reklamu zaměřit na konkrétní oblast, či na konkrétní skupinu uživatelů se stejnými zájmy. Je také důležité, aby produkty z vašeho zdroje dat byly co nejkvalitnější a obsahovali fotky ve vysokém rozlišení, popisek a správné zařazení do kategorie.

Nákupy Google

Pokud chcete propagovat produkty z vašeho e-shopu po takřka celém internetu, je tato služba skvělou volbou. Díky ní můžete vytvořit také remarketingovou reklamní kampaň a nabízet své produkty lidem, kteří u vás například prohlíželi určité produkty, ale nenakoupili je, či ukončili objednávku. Na řadě českých i zahraničních webech poté uvidí dynamické reklamy s produkty, se kterými se už setkali a mohou se k nim tedy vrátit. Pro vás to pak znamená především zvýšení počtu objednávek a zvýšení obratu.

Oslovila vás služba Nákupy Google a chtěli byste pomoci s jejím nastavením a optimalizací? Neváhejte nás kontakovat, rádi vám pomůžeme.

Chcete mít také nový web? Napište nám

Kontakt
  • Adresa: MACHIN.CZ s.r.o.
    Tyršovo nám. 440
    686 01 Uherské Hradiště
  • Telefon: +420 572 501 497
  • Email: machin@machin.cz
Napište nám

Najdete nás na Facebooku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím