Telefon: +420 572 501 497
Sleduj nás:

Víte jak na Zboží.cz?

Nacházíte se zde:

Mnoho českých uživatelů Internetu používá Seznam.cz nejen jako domovskou stránku, ale také k vyhledávání naprosto čehokoli. Víte ale, že se seznamáckou službou Zboží.cz můžete nabízet své produkty řadě potenciálních zákazníků?

Co to je

Slogan služby hlásá „Zboží je boží“. A pokud jste majitelem e-shopu, může i tato služba pro vás být skutečně boží. Díky ní totiž můžete snadno nabízet své produkty v nejrůznějších kategoriích a oslovit tak nové zákazníky.

Zboží.cz je srovnávač cen. A také vyhledávač zboží. To z něj činí místo pro lidi, kteří často nakupují na internetu a mohou zde najít přehledný seznam e-shopů a jejich produktů.

Tato populární služba prošla před pár měsíci výrazným redesignem a nabízí i řadu novinek. Lidé tak mohou vidět denní nabídku čtyř nejhledanějších produktů, nebo si nechat poradit třeba s výběrem mobilního telefonu. Nově se zobrazují kategorie podle toho, co zrovna hledáte a když si nemůžete vybrat, Zboží.cz vám doporučí populární produkty, nebo ty za rozumnou cenu. Produkty si také můžete oblíbit a snadno se k nim vrátit, například u léků pak můžete najít návody k použití a k novému telefonu si snadno můžete najít i nejlevnější příslušenství.

Jak na to

Díky všem možnostem, které Zboží.cz nabízí, se z něj stává atraktivní místo pro zákazníky. A samozřejmě je i zajímavým místem pro internetové obchody.

Stačí si tedy v administraci vytvořit vlastní profil, přidat svůj obchod, jeho XML feed a pak už jen stačí nastavit kampaň. Právě aktivní kampaň vám umožňuje zobrazovat vaše produkty v tomto srovnávači a nabízet tak své produkty potencionálním zákazníkům.

Je i vaše zboží boží?

Jestliže vlastníte internetový obchod a rádi byste zvýšili svůj obrat, rozhodně Zboží.cz nepodceňujte. Tisíce lidí každý den prohledává produkty v této službě a nikdy nevíte, kdy budou hledat právě něco od vás. Přitom konfigurace a správa kampaně je jednoduchá a cenu za proklik si můžete určit a regulovat.

Oslovila vás služba Zboží.cz a chtěli byste pomoci s její aktivací a správou? Neváhejte nás kontaktovat.

Zboží.cz

Chcete mít také nový web? Napište nám

Kontakt
  • Adresa: MACHIN.CZ s.r.o.
    Tyršovo nám. 440
    686 01 Uherské Hradiště
  • Telefon: +420 572 501 497
  • Email: machin@machin.cz
Napište nám

Najdete nás na Facebooku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím