Telefon: +420 572 501 497
Sleduj nás:

O nás

Nacházíte se zde:

Jsme zralý tým mladých a kreativních internetových specialistů, jemuž nechybí zdravé nadšení ani profesní zkušenosti. Tvorbě a správě internetových stránek, vývoji webových aplikací a grafickým návrhům se věnujeme od roku 2001. Našim posláním je prostřednictvím internetu plnit sny svých klientů. A jejich spokojeností si plnit sny své. Více než 500 realizovaných projektů.

JSME NA SEBE NÁROČNÍ

Straníme se průměrnosti, jak ve vlastních řadách, tak ve výsledcích vlastní práce. Sázíme na kreativitu a instinkt. Jen tak můžeme vytvářet práci, na níž můžeme být hrdí. Jednou vybudované vztahy se snažíme rozvíjet a utužovat spolehlivým přístupem, otevřeností a nikdy nekončící péčí. Stavíme na jednoduchosti a srozumitelnosti internetových řešení, na čistotě a vkusu grafických zpracování a na přehledném a jasném členění. Námi vytvořené webové prezentace jsou atraktivní, logicky uspořádané a snadné pro orientaci.

STÁLE KUPŘEDU

Vyvíjíme technologie a řešení, která výrazně napomáhají zefektivnění a zkvalitnění práce. Naším cílem je klientova maximální spokojenost. Ta plyne z efektivnosti a dlouhodobé úspěšnosti námi poskytnutého řešení. Pomáháme snížit náklady, zvýšit zisk, zviditelnit značku a přivést nové zákazníky. Pracujeme rychle a reagujeme pružně. Dokážeme vypracovat internetovou strategii, vytvořit internetovou prezentaci, naprogramovat webové aplikace, zajistit propagaci a následně váš web zodpovědně spravovat.

DODRŽUJEME PRAVIDLA

Při tvorbě webových prezentací dodržujeme postupy definované mezinárodními standardy konsorcia W3C, zvyšující přístupnost internetových stránek. Námi vytvořené prezentace jsou pak snadno použitelné a vhodné i v případě, že má uživatel v prohlížeči vypnuty obrázky nebo jsou zobrazeny na mobilních zařízeních.

S NÁMI BUDETE VIDĚT

Spektrum našich aktivit zahrnuje i další služby související s internetem a s tvorbou webových prezentací. Patří sem zejména výběr webhostingu, registrace domény, registrace stránek do katalogů a grafické zpracování reklamních bannerů.

Kontakt
  • Adresa: MACHIN.CZ s.r.o.
    Tyršovo nám. 440
    686 01 Uherské Hradiště
  • Telefon: +420 572 501 497
  • Email: machin@machin.cz
Napište nám

Najdete nás na Facebooku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím