Jednoduchý, finančně nenáročný, přesto přehledný a kvalitní web

S  takovým požadavkem se na nás obrací především menší firmy a živnostníci, kteří nepotřebují své zákazníky zaplavit množstvím informací a produktů, ale pouze sdělit základní informace. Právě pro tyto klienty jsou ideální takzvané šablonové weby. Grafika šablonového webu vychází z předlohy, která je předem daná. Lze u ní ale provádět menší změny, jako je doplnění vlastních fotografií, volba firemní barvy a podobně. Samozřejmostí je uvedení firemních kontaktů, a do šablonového webu je množné také vložit formulář, díky kterému vás mohou potenciální zákazníci jednoduše a rychle kontaktovat.

ilustrační foto

V ceně šablonových www stránek je zahrnuto:

Samotná grafická šablona www stránek Redakční systém pro správu a aktualizaci obsahu Responzivní web (správné zobrazení na mobilních telefonech) SSL certifikát - zabezpečení webu Zprovoznění na serveru  Zaškolení pracovníka tak, aby mohl aktualizovat stránky pomocí redakčního systému sám Registrace domény  5 e-mailových adres  cokoli@vasedomena.cz  Rok webhostingu zdarma (další rok 100 Kč/měsíc) Naplnění zaslaným obsahem

A největší výhoda?

Výrazně ušetříte za práci programátora a grafika, protože výroba šablony tvoří při přípravě webu jednu z  finančně náročnějších položek.

Doba vyhotovení www stránek je 7 dnů

Cena:

9 990 Kč nebo 3 x 3 330 Kč (měsíční splátky)

Produktový leták

Mám zájem o web

Jak to celé probíhá

Sepsání objednávky / zaplacení zálohy (3.330 Kč)

Příprava a spuštění šablony

Školení a naplnění obsahem

Spuštění www stránek

Ukázky šablon

Zavolejte, napište, domluvte si schůzku nebo se za námi rovnou zastavte u nás v kanceláři.
Rádi Vás uvidíme.

machin@machin.cz

+420 572 501 497

MACHIN.CZ s.r.o.

Tyršovo nám. 440

686 01 Uherské Hradiště

Pondělí - Pátek: 9:00 - 16:00

Sobota - Neděle: Zavřeno